04.04.2023.

22:31

LIDS STIGAO DO TRI BODA PREOKRETOM! Notingem ispustio prednsot, BRAJTON SLAVIO U GOSTIMA!

Bio je ovo veoma zanimljiv meč na "Eland roudu", a pobedu je odneo domaći tim i to posle preokreta.

Notingem Forest je do vođstava došao došao u 12. minutu kada je precizan bio Orel Mangala.

Ipak, domaća ekipa je strpljivo stigla do preokreta, prvo je precizan bio Harison u 20. minutu, a za preokret je pogodio Sinistera u prvom minutu nadoknade.

Brajton je na gostujućem terenu večeras bio bolji od Bormunta rezultatom 2:0.

Prvi gol za "galebove" na ovom susretu postigao je Evan Ferguson ui 28. minutu, dok je Julio Enisko zadao završni udarac u sudijskoj nadoknadi.-

Fudaler Aston VIle pobedili su Lester na gostujućem terenu rezultatom 2:1. Za vođstvo Vile zaslužan je bio Votkins u 24. minutu, dok je za domaći tim pogodio Barns u 35. minutu, dok je konačan rezulat postavio Traore u 87. minutu.