08.04.2023.

18:34

SAMPDORIJA PALA NA POSLEDNJE MESTO! Novi kiks Dekija Stankovića, KREMONEZE SLAVIO U ĐENOVI!

Imali su puleni Dekija Stanković dva puta vođstvo na domaćem terenu, ipak  ponovo su bili razočarani domaći navijači.

Sampdorija je povela golom Lerisa u 15. minutu, da bi Kremoneze izjednačio preko Gilione u 35. minutu.

U 66. minutu, Lamers donosi novo izjednačenje Lamersu, a novo izjednačenje je doneo Ločošvili u 85. minutu.

Pobedu Kremonezeu je doneo Serinkola pred sam sudijski zvižduk u petom minutu sudijske nadoknade.

Bio je ovo derbi začelja, a kako stvari stoje obe ekipe će se oprostiti sa elitnim rangom italijanskog šampionata.

Sampdorija je poslednja sa 15 bodova, dok je Kremoneze pretoposlednji sa jednim bodom više.

U drugom meču Bolonja je na gostujućem terenu savladala Atalantu rezultatom 2:0. Golove su postigli Sansone (49) i Orslolini (86).