08.04.2023.

20:34

DIBALA MATIRAO MILINKOVIĆA SAVIĆA ZA POBEDU! "Vučica" nosi tri boda iz Torina!

"Vučica"  je na samom startu uspela da stekne prednost i da je sačuva sve  do kraja susreta.

Jedini gol postigao je Argentinac, Paulo Dibala koji se bele tačke savladao Vanju Milinkovića Savića  u 8. minutu susreta.

Vanja Milinković Savić je ceo meč proveo između stativa "bikova", a dobio je i žuti karton u 81. minutu zbog nesportskog ponašanja. Nemanja Radonjić je takođe bio starter u redovima Torina. On je na terenu bio do 69. minuta, kada je zamenjen.

Naš as u dresu Rome, Nemanja Matić na teren je kročio u 71. minutu igre.

U drugom večerašnjem susrretu, Verona je pobedila Sasuolo rezultatom 2:1 i to posle preokreta.

"Zeleno-crni" su poveli golom Harauija u 34. minutu, da bi potom Čečerini pogodio za izjadnačenje u 84. minutu, a domaći tim je došao do pobede u petom minutu nadoknade kada je pogodio Adolfo Gajč.