13.04.2023.

22:50

ŠOK NA OLD TRAFORDU! Sevilja izvukla remi protiv Junajteda pred sudijski zvižduk, VLAHOVIĆ I KOSTIĆ SLAVILI PROTIV SPORTINGA!

Fudbaleri Juventusa na domaćem terenu su savladali Sporting rezultato 1:0 u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.

"Staroj dami" je pobedu doneo odbranbeni igrač Federiko Gati koji je zatresao mrežu u 73. minutu.

Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je starter za Juventus, a iz igre je izašao u 63. minutu.

Uprava tada je na teren ušao Dušan Vlahović koji je tri minuta kasnije dobio žuti karton jer je protivničkog igrača udario laktom.

Fudbaleri Mančester junajteda i Sevilje odigrali su nerešeno rezultatom 2:2.

"Crveni đavoli" su dosta bolje počeli meč, a oba gola za njih je dao austrijski reprezentativac Marsel Sabicer (14 i 21).

Kad su ih svi već otpisali, Sevilja se spretno vratila u meč. Prvo je pogodio Navas u 85. minutu, a onda je Hari Megvajer postigao autogol u  u trećem minutu nadoknade.

Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj odigrao ceo meč za Sevilju.

Bajer Leverkuzen i Rojal Union takođe su odigrali nerešeno (1:1). Gol za vođstvo belgijskog tima je postiga Bonifejs u 51. minutu, dok je remi "aspirnidžijama" obezbedio Virc u 82. minutu.