22.04.2023.

18:43

LIVERPUL SLAVIO POSLE DRAME! "Šumari" namučili "redse", BITNA POBEDA ZA LESTER!

Najinteresantniji meč je odigran na Enfildu gde je Liverpul sa 3:2 savladao Notingem Forest.

"Redse" je u prednost doveo Žota u u 47. minutu, ipak samo četiri minuta kasnije Vilijams pogađa za izjednačenje.

Portugalac je ponovo Liverpulu doneo prednost  u 55,  a "šumari" su do novog izjednačenja došlli pogotkom Vajta u 67. minutu.

Konačan rezultat je postavio Mohamed Salah na asisteciju Trent Aleksandra Arnolda u 70. minutu.

Bitnu pobedu je ostvario i Lester koji je na domaćem terenu pobedio Vulverhempton rezultatom 2:1.

Golove za pobednički tim postigli su Ikenačo (36) i Kastanje (71), dok je za "vukove" pogodio Kunja (13).

Brentfod i Aston Vila su danas odigrali su nerešeno rezultatom 1:1. Brentford je poveo golom Tonija(65), dok je izjednačenje timu iz Birmingema doneo Daglaz Luiz (87).

Utakmicu bez golova odigrali su Kristal Palas i Everton.