07.05.2023.

22:52

KRUPAN KORAK LAZOVIĆEVE VERONE KA OPSTANKU! Napoli slavio titulu na "San Paolu"!

Novi prvaci Italije su u prvoj domaćoj utakmici nakon osvajanja titule pobedili golom Viktora Osimena u 72. minutu iz penala.

Nigerijskom napadaču je prethodno u 48. minutu udarac sa "bele tačke" odbranio golman Fjorentine Pjetro Teračano.

Srpski fudbaleri Nikola Milenković, Aleksa Terzić i Luka Jović odigrali su ceo meč za goste.

Napoli je u prošlom kolu osvojio treću titulu u Seriji A, a prvu nakon 1990. godine.

Fudbaler Verone kao gosti pobedili su Leće 1:0 (0:0) u 34. kolu italijanske Serija A.

Jedini gol na meču postigao je Siril Ngonge u 71. minutu meča.

Za Veronu je ovo bio sedmi trijumf u sezoni i sada ima 30 bodova na 17. mestu, dok je Leče poziciju iznad sa bodom više.