12.05.2023.

23:20

SERGEJ U NADOKNADI SPASIO LACIO! Bjankoćelesti samo do boda protiv Lećea (VIDEO)

Reprezentativac Srbije u bio strelac udarcem glavom sa peterca, čime je pomogao rimskom klubu da izbegne poraz od autsajdera.

Gosti će dugo žaliti za izgubljena dva boda, ne samo zbog gola Srbina, već i zbog činjenice da kod rezultata 0:0 Gabrijel Strefeca nije iskoristio penal u 23. minutu.

Kazna za to je stigla u 34. minutu kad je Ćiro Imobile poslao loptu u gol gostiju.

Francuz Remi Uden je golovima u 45+2. i 51. minutu doneo potpuni preokret, ali je na već opisan način Milinković-Savić doneo bod domaćinu.

Lacio je ostao treći sa 65 bodova, dok je Leće 16. sa 32, pet više od Specije koja je prva "Ispod crte"  u zoni ispadanja.