15.05.2023.

07:12

GOOOOL! SRBIN NAPRAVIO LOM U AMERICI! Joveljić ušao u igru u 90. minutu, pa pogodio za ludo slavlje Galaksija! (VIDEO)

Srpski napadač je u 90. minutu ušao u igru umesto Čičarita, pri rezultatu 1:0 za Galaksi. Svi su čekali kraj utamice, ali za Joveljića je ona tek počela. Ekspresno je nakon kod prvog kontakta sa loptom pogodio i duplirao prednost svog tima na 2:0 i veliko slavlje Galaksija.

Joveljić je sve sam uradio, izvršio žestok presing na poslednju liniju, oduzeo loptu, ušao u kazneni prostor i matirao golmana.

Usledilo je ludo slavlje sa saigračlima, među prvima mu je na pogotku čestitao Čičarito, a Joveljić je zbog skidanja dresa dobio žuti karton.

San Hoze je uspeo da postigne gol u 94. minutu, i samo da ublaži poraz, jer je Galaksi sačuvao prednost do kraja utakmice.