22.05.2023.

07:17

VELJKO PAUNOVIĆ JE GLAVNA VEST U MEKSIKU! Srbin odveo Čivas u finale! Navijači ga dočekali ovacijama (VIDEO)

Ekipa našeg trenera je u prvom meču u polufinalu plej-ofa poražena (1:0) od Klub Amerike, ali je u revanšu pobedila sa 3:1 i zakazala borbu za trofej sa Tigresom.

Čivasu je bila potrebna pobeda od dva pogotka razlike, a kada je u 89. minutu Hesus Orozgo pogodio za 3:1 usledilo je ludo slavlje.

Veljko Paunović

Odlično su Peunovićevi puleni otvorili utakmicu, u 19. minutu Kisneros je doveo goste u vođstvo. Domaćin je u nastavku preko Dijega Valdesa iznednačio u 57. minutu na 1:1. Međutim, nije to demoralisalo igrače Čivasa, napadali su svim silama, što im se na kraju isplatilo. Moco i Orezgo su golovim u 76. i 89. minutu doneli finale svom timu.

Krajem prošle godine na klupu Čivasa seo je naš Veljko Paunović i sada je na pragu 13. titule u istoriji, a prve posle 2017. godine, kad su crveno-beli osvojili Klausuru.

Navijači su posle plasmana u finale ovacijama pozdravili srpskog trenera.