03.06.2023.

19:22

PEH ZA SAŠU ILIĆA! CSKA u desetom minutu nadoknade propustila priliku da postane ŠAMPION BUGARSKE, SADA SVE ZAVISI OD LUDOGORECA!

Gradski derbi je završio rezultatom 1:1, iako je ekipa čiji je trener Saša Ilić pred poslednji sudijski zvižduk imala šansu da trijumfuje.

CSKA iz Sofije je do prednosti došla golom Enesa Mahmutovića u 40. minutu, a njih rival je do izjednačenja došao pet minuta kasnije kada je precizan bio Pedrinjo.

U 10. minutu sudijske nadoknade CSKA je imala idealnu priliku da dođe do pobede, a samim tim i titule u šampionatu Bugarske.

Dosuđen je jedanaesterac za tim Saše Ilića, a odgovornosti se prihvatio Ivan Turistov, ali nije ostvario pogodak, tako da se utakmica završila remijem.

CSKA je i dalje na prvom mestu sa dva boda više od Ludogoreca, ipak ukoliko "orlovi" večeras savldaju Levski, oni su novi šampioni Bugarske.