04.06.2023.

18:05

RADNIK OSTAJE U SUPERLIGI! Grafičar nije uspeo, TIM IZ SURDULICE STIGAO DO TRIJUMFA!

Radnik je danas na domaćem terenu savladao Grafičar rezultatom 2:0 i tako će se i naredne sezone takmičiti u eliti.

Domaći tim je u prednost došao u 40. minutu kada je precizan sa bele tačke bio mladi napadač Andrija Radulović.

Bio je Radnik ofanzivnija ekipa na terenu, videlo se da više žele pobedu od svog današnjeg protivnika.

Pobedu tima iz Surdulice potvrdio je  Milan Makarić koji je pronašao pravi put do mreže u 85. minutu.

Radnik je zadesio peh u 94 minutu kada je Boško Duronić dobio crveni karton, ipak to nije uticalo na rezulat.

Prvi meč završio se rezultatom 1:1, tako da nema dileme, Radnik je i naredne sezone učesnik Superlige Srbije.