22.07.2023.

08:16

Odmah golčina! Mesi pocepao mrežu na debiju i doneo pobedu Interu pred poslednji sudijski zvižduk (VIDEO)

Krcat je bio stadion Inter Majamija, a njihov novi igrač Leo Mesi debitovao je na pravi način u okviru Liga kupa protiv meksičkog Kruz Azula.

Tim sa Floride slavio je u ovom susretu rezultatom 2:1, a pobedu je doneo upravo slavni argentinski fudbaler.

Prednost domaćem timu obezbedio je Robert Tejlor u 44. minutu, a zatim je izjednačenje meksičkom timu doneo Urijel Antuna u 65.

Leo Mesi je u igru ušao u 54. minutu, a odmah je dobio ogroman aplauz od više od 20 hiljada ljudi na stadionu.

Odmah na debiju, Argentinac je bio čovek odluke pošto je u četvrtom minutu sudijske nadoknade izveo precizan slobodan udarac i doneo pobedu svom timu.

Navijači su bili u transu zbog ovog poteza, a videlo se da je i Mesiju ovaj pogodak mnogo značio.

Pored Lionela Mesija, za Inter Majami debitovao je i njegov saigrač iz Barselone Serhio Buskets koji je ušao u isto vreme kada i Argentinac.