01.08.2023.

21:36

Kapiten Tadić postigao prvenac u ubedljivoj pobedi Fenerbahčea (VIDEO)

Fenerbahče je prvi meč dobio sa 5:0, tako da su bez problema overili prolaz u treće kolo kvalifkacija za Ligu konferencija.

Turski tim je briljirao u prvom poluvremenu, ipak bez obzira na to, lopta nije htela u gol.

Led je probio kapiten reprezentatacije Srbije, Dušan Tadić koji je bio precizan u 48. minutu utakmice.

Ovo je prvenac Dušana Tadića u dresu slavnog turskog tima.

Nakon toga usledila je dominacija repezentatativca Belgije Batušvaia koji je dva puta bio precizan (57 i 59).

Konačan rezultat u ovom duelu postavio je Ismail Jukšek na asistenciju Irfana Kahvečija u 77. minutu.

Dušan Tadić je odigrao ceo meč u Moldaviji, a danas je bio kapiten tima u prvom poluvremenu, sve dok u igru nije ušao Mert Hakan Jandas.

Fenerbahčeu će u narednom kolu protivnik biti bolji iz duela slovenačkog Maribora i Diferdandža iz Luksemburga.