17.08.2023.

22:02

Srbin presudio Hajduku! Živković dao dva komada, PAOK izbacio Hrvate! (VIDEO)

Nakon utakmice bez golova u Hrvatskoj, na revanšu u Solunu je viđeno čak tri – svi u mreži gostiju (3:0).

Pre meča je vladala uzavrela atmosfera, što i ne čudi nakon nedavnih nemilih scena na susretima ekipa iz dve zemlje, koji se srećom nisu preneli na teren.

Tamo je PAOK dominirao i poveo golom Stefana Švaba u 12. minutu iz penala.

Hajduk je bio u igri sve do pred sam kraj, ali ih je u 79. minutu koštao loš povratni pas Ismaela Dialoa koji koristi Andrija Živković i postiže svoj prvi od dva gola na ovom meču kojim je stavio tačku na isti.

Samo šest minuta kasnije je srpski internacionalac povisio na 3:0 svojim drugim golom. Ponovo je Dialo pogrešio i napravio faul na ivici šesnaesterca. Loptu je postavio Živković i direktno iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

PAOK će u narendom kolu igrati protiv boljeg iz dvomeča Rozenborga i Hartsa.