Olimpijakos pobedio, Čukarički golom ulio nadu navijačima

Golovi: El Kabi (3,40), Fortunis (15) - Miladinović (90+2)

Sudija: Donatas Rumsas

Olimpijakos:Paskalis, Virusai, Retsos(Od 70 Porozo) ,Fereire, Kvini, Kamara (Od 59 Heze), Ibora, Biel, Fortunis, Masuras(Od 59 Skarpa), El Kabi(Od 70 Arabi)

Čukarički: Samurović, Stevanović, Drezgić, Subotić, Rogan(Od 46 Nikčević), Stanković(Od 69 Miladinović), Sisoko, Kovač(Od 46 Docić), Tošić, Ivanović, Ndiaje(Od 46. Janković)

90+2 -  Goool! Čukarički je smanjio prednost Olimpijakosa, Miladinović je strealc

85. minut - Pokušao je Skarpa glavom, ali pored gola je lopta otišla

75. minut - Novi šut Olimpijakosa i nova odbrana Samurovića

73. minut - Pobegao je Fortunis  igračima Čukaričkog, ipak šutirao je iznad gola

66. minut - Dobro se postavio Docić i blokirao protivnički napad

58. minut - Odličan udarac Fortunisa iz slobodnog udarca, ali brani Samurović

56. minut - Pravi Subotić faul nad Fortunisom

48. minut -Kamara je iskoristio prazan prostor i zatresao mrežu Čukaričkog, ipak gol je poništen zbog ofsajda

46. minut - Počelo je drugo pluvrme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40. minut - Ponovo greška, odbrane Čukaričkog, a to je iskoristio El Kabi i postigao gol

35. minut - Šutirao je Tošić, nakon što je dobio loptu od Subotića, ali brani Paskalakis

31. minut - Ponovo je opasno ispred gola Čukaričkog! Ipak, sada se Samurović dobro snašao i prvi stigao do lopte

24. minut - Prva dobra šansa za Čukarićki! Iz ugla je pokušao Ivanović, ali odbranio je lako to Paskalakis

20. minut - Pokušao je Olimpijakos iz centaršuta, ali Samurović je sada jako dobro reagovao

15.minut - Novi gol Olimpijakosa! Sjajno se snašao Fortunis i bez problema iz šesnaesterca pogodio gornji levi ugao gola

6. minut -  Novi gol Olimpijakos, ipak pomoćni sudija  je digao podigao zastavicu, ostaje 1:0.

3. minut - Odmah gol Olimpijakosa! Nesigurno je reagovala defanziva Čukaričkog, što je iskoristio napadač tima iz Pireja, El Kabi i postigao gol za vođstvo

2. minut - Odmah je krenuo ofanzivno Olimpijakos, pokušao je Kamara, ali dobro se snašla odbrana Čukaričkog

1. minut - Utakmica je počela