27.08.2023.

20:34

Srbin ponovo rešeta u Italiji! Vlahović spasao Juventus

Fudbaleri Juventusa odigrali su nerešeno 1:1 protiv Bolonje u drugom kolu Serije A, a vredan bod domaćinima doneo je Vlahović.

Napadač "stare dame" postigao je pogodak u 80. minutu nakon sjajne akcije ekipe iz Torina. Irling Džunior je sjajno centrirao sa leve strane u kazneni prostor, gde je Vlahović fantastično skočio i snažno glavom zatresao mrežu rivala.

Prethodno, srpskom asu je u 52. minutu poništen gol zbog ofsajda. Međutim, pola sata kasnije sve je bilo čisto.  Ekipa Masimilajana Alegrija propisno se namučila protiv Bolonje, koja je u 24. minutu povela pogotkom Luisa Fergusona. Ipak, Juve je u završnici uspeo da se izvuče i izbegne poraz na svom terenu.

Vlahoviću je ovo drugi gol ove sezone, pošto je i na startu prvenstva u pobedi nad Udinezeom (3:0) bio strelac.