17.09.2023.

19:01

Golčina Ljajića na debiju za Novi Pazar! (VIDEO)

Dočekan je pre nekoliko dana Adem Ljajić na spektakularan način u Novom Pazaru, a već danas upisao je debi u dresu novog kluba i to kakav! Bivši srpski reprezentativac u igru je ušao u 64. minutu, a nekoliko minuta kasnije postigao je spektakularan gol i obezbedio pobedu svojoj ekipi - 2:1 (1:0).

Oformio je Novi Pazar izuzetno jak sastav za novu sezonu, nema sumnje da je Adem Ljajić najveće ime, a momak iz Novog Pazara ispunio je svoj dečački san i zaigrao za klub iz svog grada. Koliko mu je pogodak u plavo-belom dresu značio videlo se i po proslavi.

Borio se Ljajić sa emocijama, otrčao do tribine gde se grlio sa navijačima, a da situacija bude bolja ispostavilo se da je njegov gol bio pobedonosni za Pazarce. Poveo je domaćin kraj Jošanice golom Mitra Ergelaša u 11. minutu, ali je rezultat u 57. poravnao Ljubomirac.

Ipak, Ljajićeva bomba sačuvala je sva tri boda Novom Pazaru.

Ranije danas kragujevački Radnički je na svom terenu bio bolji od Javora - 2:0. Golove za Crvene đavole postigli su Godfri u 45. minutu i Bevis u 82.