02.10.2023.

10:22

Golovi, asistencije: Piksi skenirao "orlove" u grčkom derbiju

Selektor Dragan Stojković Piksi prisustvovao je ovoj utakmici u 7. kolu grčkog prvenstva, kako bi video Filipa Đuričića i Filipa Mladenovića u dresu Atinjana, odnosno Andriju Živkovića u dresu PAOK-a.

Đuričić je proveo na terenu 70 minuta, bio je dobar, a u jednom od duela zaradio je žuti karton. Mladenovičć je ušao u igru u 82. minutu, na terenu je proveo nešto više od desetak minuta, a to je bilo dovoljno da asistira za gol za izjednačenje i konačnih 2:2.

Sa druge strane, Andrija Živković je najpre asistirao kod prvo gola PAOK-a, a onda i dao gol za 2:1.

Nakon utakmice svi zajedno su otišli na večeru, a društvo im je pravio i trener Panatinaikosa Ivica Jovanović. On im je poželeo sreću da se plasiraju na Evropsko prvenstvo.

Kroz desetak dana biće nastavljene kvalifikacije za kontinentalno takmičenje. Fudbaleri će se okupiti u Sportskom centru u Pazovi sledećeg vikenda, a onda će 14. oktobra odmeriti snage sa Mađarskom u Budimpešti. Tri dana kanije, dočekaće u Beogradu Crnu Goru.