08.10.2023.

23:21

Barsa se iščupala u Granadi! Gol u 20. sekundi šokirao Katalonce... Jedva do boda!

I to bodom posle rezultatskog zaostatka od 2:0, tako da Ćavi na kraju ipak bi mogao da bude zadovoljan, iako je Barselona bila blizu pobede.

Posle samo 20 sekundi Brajan Saragosa je doveo svoj tim u vođstvo, što je rekord po pitanju brzine gola u La Ligi.

Barsin vunderkind Lamin Jamal je do odlaska na odmorsmanjio prednost svog tima i tako oborio rekord, jer je postao najmlađi strelac gola za Barselonu u domaćem šampionatu.

Spektakl u drugom poluvremenu. Dominirala je Barselona, stvarala šanse i napokon u 86. minutu došla do toliko čekanog izjednačenja. Prošao je Balde po levoj strani uputio loptu u kazneni prostor, a Serđi Roberto je smestio u mrežu, ovaj gol se proveravao u VAR sobi, ali je na kraju ostao i Barsa je stigla do izjednačenja.

Fudbaler Barselone Žoao Feliks postigao je gol u četvrtom minutu nadoknade vremena, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.