Golovi: Varga (21), Šalaj (34) - Pavlović (33)

Sudija:Fransoa Leteksje

Mađarska:Dibus, Lang, Salaj(Od 78 Kata), Fiola(Od 75 Botka), Nego(Od 62 Bola), Nađ, Stajls(od 62 Kalmar), Kerkez, Soboslaj, Šalaj, Varga.

Srbija: V. Milinković - Savić, Milenković, Eraković(Od 46 Eraković), Pavlović, Živković(Od 75 Radonjić), Terzić(Od 46. Kostić), Gaćinović(Od 66 Gaćinović), Gudelj, Lukić(Od 84 Ratkov), S. Milinković - Savić, Mitrović.

KRAJ UTAKMICE

90+4 - Ponov je Srbija zapretila iz korner, Mitrović je glavom pogodio prečku, jednostavno nas neće večeras

90. minut - Pokušao je MItrović, ipak bez uspeha

80. minut - Radonjić je ubacio loptu u šesnaesterac, ali ponovo je spretno reagovao Dibus

75. minut - Nikola Milenković je dobio žuti karton, ovo je prvi žuti karton na  utakmici

72. minut - Bola  je imao veliku šansu, ipak pogodio je spoljašni deo mreže

70. minut - Dve stative Srbije u jednom napadu. Odličnu šansu su imali "orlovi". Prvo je Tadić pogodio stativu, a zatim je s odbijancem isto učinio i Strahinja Pavlović. Mi jednostavno nemamo sreće na ovom meču

63. minut - Veoma dobra kontra Mađarske, malo je falilo da ponovo postignu gol. Soboslaj je ponovo proigrao Vargu koji je pogodio prečku,.

60. minut - Tadić je povukao loptu, usledila je lopta ka Mitroviću međutim, nije se baš najbolje snašao naš napadač

53. minut - Ponovo postiže gol Aleksandar Mitrović, ali ponovo je sudija digao zastavicu zbog ofsajda. Nemamo sreće večeras.

50. minut - Postiže gol Srbija, bio je precizan Aleksandar Mitrović, ipak dosuđen je ofsajd pošto je Sergej Milinković Savić bio u ofsajdu.Velika šteta, ali ako naši momci nastave ovako, brzo će doći do izjednačenja.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Tadić i Kostić su ušli u igru

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut - Ponovo su dobro reagovali defanzivci Mađarske, lopte otklonjena iz šesnaesterca

41. minut - Centrirao je Živković ka Mitroviću, ipak samo korner za Srbiju.

34. minut - Nismo se dugo radovali! Mađarska je iskorstila nepažnju naših defanzivaca. Gol je postigao Šalaj! Dobro je dočekao loptu Šalaj, a zatim je uputio šut za koji nije bilo rešenja.

33. minut - Izjednačenje!  Strahinja Pavlović se sjajno snašao posle kornera i glavom je udario loptu, kasnio je njegov čuvar Varga, dok je Dibus bio nemoćan!

31. minut - ŠTETA! Imala je Srbija veliku šansu! Vukao je loptu Aleksandar Mitrović, navukao je golmana Dibusa na sebe, gol je bio prazan, ali pas našeg napadača nije došao u pravo vreme, otklonio je to Salaj.

28. minut - Ubacio je loptu Strahinja Eraković s desne strane,  ali snašao se sjajno Dibus i boks udarcem je poslao napred

21. minut - Mađarska vodi! Iskoristili su naši protivnici prazan prostor, Nego je pobego po desnom boku, zatim je poslao loptu Vargi koji je savladao Milinkovića-Savića.

17. minut - Nova šansa za Srbiju! Andrija Živković je poslao loptu Mitrović, ipak reagovao je protivnički golman.

14. minut - Ozbiljna šansa za Srbiju! Povukao je loptu Gaćinović po boku, imao šansu za šut, međutim uputio je loptu u prostor, a odmah su intervenisali defanzivci Mađarske.

8. minut - Prvi šut Srbije u okvir gola. Uputio je udarac Gudelj, ipak brani Dibus.

6. minut -  Andrija Živković je ubacio loptu u šesnaesterac, lopta je išla ka Aleksandru Mitroviću koji je pao u šesnaestercu posle duela, ipak sudija je odlučio da nema jedanaestrca.

5. minut -  Vanja Milinković je sjajno regaovao i boksovao loptu, tako je otklonio prvu opasnost po Srbiju.

1. minut - Utakmica je počela.

20.40 - Jasna poruka pred početak meča

20.10 - Orlovi istrčali na teren

20.00 - Selekcija Litvanije savladala je Bugarsku čiji selektor Mladen Krstajić sa 2:0 u sklopu meča naše grupe.

19.40 - Dragan Stojković izabrao stratnih 11: V. Milinković - Savić, Milenković, Eraković, Pavlović, Živković, Terzić, Gaćinović, Gudelj, Lukić, S. Milinković - Savić, Mitrović.  Velik iznenađenje što među njima nije kapiten Dušan Tadić

19.25 - Atmosfera ispred "Pušaš arene" je već na visokom nivou.