28.10.2023.

17:27

Buuum! Pogledajte bombu Kejna sa pola terena (VIDEO)

Ne treba mnogo govoriti o tome ko je bio bolji rival na terenu, pošto rezultat ukazuje potpunu nemoć nesrećnog Darmštata prilikom gostovanja na "Alijanc" areni.

Još neverovatnije zvuči podatak da je prvih 45. minuta igre okončano bez golova - 0:0! Tek je u drugom delu susreta usledilo rešetanje mreže gostiju. Posebno se ističe drugi pogodak najvećeg letošnjeg pojačanja Bavaraca, Harija Kejna, koji je smestio loptu u mrežu sa pola terena!

Nikome nije jasno zašto je golman Marsel Šuen napustio svoj gol i našao se na ivici šesnaesterca, ali taj trenutak nepažnje maestralno je iskoristio doskorašnji igrač Totenhema i matirao nemačkog golmana sa ogromne razdaljine za 5:0.

Nemilosrdan - Hari Kejn protiv Darmštata

Kasnije je Englez postigao još jedan, ukupno treći gol i tako "het-trikom" potpuno demolirao Darmštat.

Surovi Bajern se tu nije zaustavio, pa je u nastavku "napakovao" gol gostiju sa još tri pogotka za ukupnih 8:0.

Golova nije izostajalo ni na ostalim utakmicama Bundeslige. Najefikasniji su bili Augzburg - Volfzburg 3:2 i Štutgart - Hofenhajm 2:3. Borusija Menhengladbah savladala je Hajdenhajm sa 2:1 dok je Bremen slavio protiv gostiju Uniona iz Berlina sa 2:0.