28.10.2023.

23:20

Spartaku bod u Nišu: Pančevci pobegli sa superligaškog dna

Goste iz Subotice je u prednost doveo Andrej Todoroski u sedmom minutu i to je bio rezutlat sa kojim se otišlo na pauzu.

U nastavku je domaćin stigao do izjednačenja, a konačan rezultat je u 67. minutu postavio Pavlje Ivelja.

Fudbaleri Železničara iz Pančeva došli su do druge u nizu,a ukupno treće pobede u Superligi Srbije.

Pančevci su do ove pobede koji su izvojevali na strani i to na gostovanju Radniku iz Surdulice rezultatom 0:1 (0:0).

Jedini strelac i junak pobede Železničara je bio Aleksandar Đorđević koji je pogodio mrežu Radnika u 50. minutu meča. To je bio i jedini šut u okvir gola ekipe iz Surdulice.

Železničar je posle ove pobede pobegao sa poslednjeg mesta tabele Superlige, i sada zauzimaju 14. mesto sa deset bodova. Radnik je jedno mesto ispod Železničara sa devet bodova.