26.11.2023.

19:03

Istanbul ima novog heroja - Tadić sa dva gola zapalio navijače Fenera! (VIDEO)

Letos je Dušan Tadić stigao u Fenerbahče i za kratko vreme postao miljenik navijača. Pristalice turskog giganta posvetile su mu pesmu, a šta će tek dobiti sada... Srpski reprezentativac sa dva gola predvodio je Fener do pobede nad Karagumrukom u 13. kolu Superlige - 2:1 (0:1).

Gosti su na poluvremenu imali gol viška nakon što je Kales matirao Dominika Livakovića, a onda je na scenu stupio Dušan Tadić.

Kapiten Srbije je u 48. minutu iskoristio priliku i iz penala matirao Ditura. Samo deset minuta kasnije - potpuni preokret Fenera i ponovo preko Dušana Tadića koji je dobio sjajan pas od Šimanskog i postavio konačan rezultat utakmice.

Stadionom "Surku Sarakoglu" se do kraja meča orilo ime Dušana Tadića, navijači Fenera uživali su u njegovim potezima i aplauzom ispratili svami njegov potez.