30.11.2023.

21:46

Gaćinović isključen! Brajton pobedio u Atini, poraz AEK-a sa igračem manje

Jedini gol na utakmici postigao je Žoao Pedro u 55. minutu. AEK je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 65. minutu isključen srpski reprezentativac Mijat Gaćinović.

U drugom meču petog kola grupe B od 21 sat Olimpik će u Marseju dočekati Ajaks. Brajton je izborio nokaut fazu Lige Evrope.

Fudbaleri Sparte pobedili su večeras u Pragu ekipu Betisa 1:0 u meču petog kola grupe C Lige Evrope. Rendžers i Aris će igrati od 21 sat.

Fudbaleri Atalante i Sportinga odigrali su u Bergamu bez pobednika, 1:1: u utakmici petog kola grupe D LE, dok je Rakov u gostima savladao Šturm 1:0. Atalanta i Sporting su izborili nokaut fazu LE.

Fudbaleri Rena su Budimpešti savladali Makabi iz Haife rezultatom 3:0 u petom kolu grupe F LE.

Od 21 sat će igrati Viljareal i Panatinaikos.