01.12.2023.

19:30

Pazarci jure Evropu! Šćepović i Suma nokautirali Ivanjičane!

Pazarci su se sada potpuno primakli trećeplasiranom TSC-u, razlika je samo tri boda i upravo bi "duel" za treće mesto mogao biti interesantan koliko i borba za titulu.

Strelci za domaće pred praznim tribinama (zbog kazne) bili su Sejduba Suma u 47. minutu i Marko Šćepović u četvrtom minut nadoknade drugog poluvremena.

Suma se lepo se snašao u kaznenom prostoru Ivanjičana, gađao je, više precizno nego snažno, dalji ugao gola gostiju i pogodio, ispostaviće se, za najavu novog trijumfa, trećeg uzastopnog za Novi Pazar.

U nadoknadi vremena Pazar je dokusurio rivala, Šćepović je rutinski postavio konačan rezultat.

Bio je to i "prvenac" bivšeg napadača Partizana, dugogodišnjeg legionara i njegov prvi gol u Superligi posle deset i po godina.

Ovo je bio i treći meč u kojem ekipa Siniše Dobrašinovića nije primila gol. Prethodno, Pazar je sačuvao mrežu u mečevima u kojima je gostovao, protiv Radničkog iz Kragujevca (4:0) i niškog Radničkog (1:0).