03.12.2023.

17:28

Srbi na terenu! Pobeda Fiorentine, Verona se iščupala! Milenković odigrao ceo meč

Već posle šest minuta igre Beltran je doveo svoj tim do prednosti.

Nije ni 20 minuta igre prošlo, a na semaforu je Fiorentina imala dva gola prednosti. Sada je Rikardo Sotil na dodavanje Kristijana Biragija savladao golmana Salernitane. Konačan rezultat i pečat na pobedu ljubičastih je dao Đakomo Bonaventura.

Srpski fudbaler Nikola Milenković odigrao je celu utakmicu.

Udineze je na svom terenu slavio protiv Verone rezultatom 3:3 (2:1).Tri gola smo videli u prvih 45 minuta. Prvo je Kabasele doveo Udineze do prednosti, posle tačno pola sata igre Luka je duplirao prednost tima iz Udina.

Do kraja prvog poluvremena Milan Đurić je pogodio i smanjio prednost.

U drugom delu meča Engonge je izjednačio rezultat, da bi svojim drugim golom na meču Lorenco Luka doneo pobedu Udinezeu.

Lazar Samardžić je odigrao ceo meč, a trener Verone je zamenio Darka Lazovića u 84. minutu.