11.12.2023.

07:38

Stanković besan na sudije: Ako bih komentarisao suđenje...

Bio je ovo pretposlednji meč za oba tima pred pauzu u prvenstvu, a ekipa Pakšija završiće godinu na prvoj poziciji, ima četiri boda više. Meč u Pakšiju bio je rešen u 85. minutu kada je domaćima suđen penal, a Sabo ga realizovao za vođstvo od 3:1.

- Ako bih komentarisao suđenje, dobio bih zabranu, pa bih radije prepustio novinarima da ocenjuju sudijsku odluku -  rekao je Stanković novinarima posle meča komentarišući penal za protivnika.

Ferencvaroš  ima samo jednu pobedu u poslednjih pet utakmica, u ozbiljnoj je krizi.

- Izgubili smo tri boda, a ne titulu. Uprkos porazu, nismo igrali loše. Pakš je postigao pogodak posle prvog kornera, a potom se desila i greška Ismaila Anebe. To nam je otežalo posao, ali ne krivim igrače. U drugom poluvremenu smo igrali bolje, imali smo priliku da izjednačimo, ali crveni karton je u velikoj meri uticao na našu dalju igru - zaključio je Stanković.