09.02.2024.

07:18

Svet se klanja Mitroviću! Rastužio Mesija i Ronalda, a ovako ga vide u Arabiji! (VIDEO)

Sergej Milinković-Savić bio je sinoć strelac vodećeg gola za Al Hilal u pobedi nad Ronaldovim Al Nasrom (2:0), u susretu koji je odigran u okviru prijateljskog Rijad kupa.

U ovom takmičenju je učestvovao i Inter iz Majamija, Lionela Mesija, ali se ni on nije dobro proveo protiv Srba.

Iako Aleksandar Mitrović nije bio strelac, jasno je šta ljubitelji fudbala širom sveta misle o njemu! Cenejn je Mitrogol na svim meridijanima, svi o njemu pričaju u superlativu, a protivničkim odbranama "nije dobro" kada vide srpskog goletera na terenu.

Navijači padaju u trans kada se spomene njegovo ime, a društvene mreže "gore" kada krene pesma koju mnogi uveliko pevaju - "Mitro's On Fire", umesto originalno "Freed from desire".

Podsetimo, Al Hilal je bio bolji od američke ekipe sa 4:3, dok je Al Nasr, koji predvodi Kristijano Ronaldo, bio još ubedljiviji (6:0).

Pomenuti duel protiv Ronaldovog Al Nasra je golom otvorio Sergej u 17. minutu, a bio je precizan nakon dodavanja Abdulhamida.

Do pauze, Al Davsari je u 30. minutu duplirao prednost Al Hilala (2:0), što je bio i konačni rezultat utakmice.

Napad Al Hilala predvodio je brutalni Aleksandar Mitrović.