18.02.2024.

22:14

Glupost za medalju! Luka Jović zaradio crveni karton! Šta mu je ovo trebalo?! (VIDEO)

Monca posle prvog poluvremena vodi 2:0, srpski reprezentativac Luka Jović bio je među starterima u timu "rosonera", ali je u 52. minutu završio meč zbog crvenog kartona!

Odmah u nastavku, Jović je naseo na provokaciju igrača Monce i zaradio isključenje. Prvo je dobio žuti karton, pa se zbog ove situacije gledao se VAR.

Ali posle gledanja snimka, glavni sudija meča je promenio svoju odluku i pokazao Joviću crveni karton i put u svlačionicu.

Inače, fudbaleri Milana su primili dva gola bukvalno jedan za drugim i to u finišu prvog poluvremena. Prvi je postigao Pesina sa penala u 45. minutu, a drugi Mota u šestom minutu nadoknade prvog dela.