21.02.2024.

21:18

Veliki kiks srpskog golmana! Stojković poklonio gol Ronaldu (VIDEO)

Klub iz Rijada je večeras u revanš meču osmine finala pobedio ekipu Al Fejhe sa 2:0. U prvom susretu ove dve ekipe Al Nasr je slavio sa 1:0, tako da je sa ukupnih 3:0 prošao u narednu rundu takmičenja.

Nadali su se u Al Fejhi, koju s klupe predvodi srpski trener Vuk Rašović, kao i golman Vladimir Stojković da mogu da prirede senzaciju u revanšu i iznenade Al Nasr. Ipak, daleko su od toga večeras bili, a meč je obeležio i veliki kiks bivšeg srpskog reprezentativca.

Naime, u 86. minutu Stojković je napravio ogromnu grešku i praktično poklonio pogodak Ronaldu. Portugalski as je prethodno dobio pas u prostor, Stojković je istrčao pred fudbalskog asa, ali je katastrofalno reagovao, lopta mu je prošla pored nogu, pa je Ronaldo imao lak posao - da pogodi prazan gol, što je i uradio.

Prethodno, Al Nasr je poveo pogotkom Otavio već u 17. minutu, kada je prevario nekadašnjeg golmana Crvene zvezde i Partizana i poslao mu loptu kroz noge.

Ekipa iz Rijada tako će u četvrtfinalu azijske Lige šampiona igrati protiv Al Aina iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.