22.02.2024.

20:18

Pa ovo je neverovatno... Jović poklonio penal Renu! (VIDEO)

Tokom prethodnog kola Serije A Luka Jović bio je tragičar Milana pošto je dobio direktan crveni karton nakon što se sukobio sa rivalom iz tabora Monce. "Rosoneri" su poraženi na tom meču, a srpski napadač je večeras protiv Rena pokušao da okaje svoje grehe.

U jednom je uspeo pošto je sredinom prvog poluvremena postigao gol za izjednačenje, ali je potom usledio novi kiks... Luka Jović je u nastavku meča skrivio penal pošto je u svom kaznenom prostoru igrao rukom. Kazneni udarac je u gol pretvorio Burižo i sada francuski velikan ima šansu da u potpunosti okrene meč u svoju korist.

Milan je u prvom duelu slavio sa 3:0, delovalo je da će rutinski do plasmana u narednu rundu takmičenja, ali je Ren uspeo da zakomplikuje situaciju. Ipak, overu plasmana obezbedio je Rafael Leao golom u 58. minutu.