28.02.2024.

17:54

Što činiš, jadan ne bio!? Urnebesna scena u meču crnogorskog prvenstva!

Fudbaleri Sutjeske slavili su kao gosti protiv Jedinstva sa 1:0, dok je ekipa Dečića takođe u gostima bila bolja od Mladosti iz Donje Gorice. Upravo je ovaj meč privukao veliku pažnju ljubitelja fudbala, ali ne zbog lepih poteza i atraktivnih golova, već zbog krajnje sumnjive i komične situacije.

Naime, prvo poluvreme pomenute utakmice nije donelo mnogo uzbuđenja za oko 500 okupljenih navijača, sve do same završnice. Ono što se dogodilo u nadoknadi prvog poluvremena teško je rečima opisati, pa je najbolje da sami pogledate i uverite se.

Igrač Dečića Bojan Matić uputio je šut ka golu domaćina, a defanzivac Mladosti Zvonko Ceklić jednostavno se sklonio i dozvolio rivalu da dođe do prednosti. Ceklić je nakon tog poteza zamenjen pred start drugog poluvremena. Utakmica je završena trijumfom Dečića rezultatom 3:0.