10.03.2024.

20:47

Stigao odgovor Crvene zvezde! Ovako su reagovali na Partizanovu objavu! (VIDEO)

Senegalac je bio precizan u 67. minutu za 2:2, a dan nakon meča, iz tabora crno-crno belih su objavili video i poručili da je napadač protivničog tima igrao rukom i da pogodak nije smeo da bude priznat.

Ubrzo je na profilu Zvezda TV podeljen snimak iz drugog ugla, na kom se vidi da lopta nije udarila u ruku.

"Još jedan besraman spin Partizana, na koji su nažalost mediji opet naseli bez ikakve provere, samo zato što je to objavio zvanični nalog kluba. Naš rival je pokazao šta im je cilj i kojim sredstvima se služe, ali nadamo se da mediji više neće nasedati", navodi se u opisu videa.

Podsetimo, meč se završio rezultatom 2:2. Crveno-belima je vođstvo doneo Uroš Spajić golom u 41. minut, a onda je tri minuta kasnije Saldanja savladao Glazera za izjednačenje. Aldo Kalulu je u 49. minutu pogodio za prednost gostujućeg tima, a onda je u 67. minutu pomenuti Ndijaje bio precizan za izjednačenje.

Partizan trenutno ima bod više od crveno-belih posle 24. odigrana kola u Superligi Srbije, tako da nas svakako očekuje napeta završnica domaćeg šampionata.