13.04.2024.

18:12

Pobede Bajerna i Borusije iz Dortmunda! Sabicer presudio imenjaku!

Bajern je pobedio Keln 2:0. Gereiro je postigao vodeći gol u 65. minutu, a za 2:0 u nadoknadi pogodio je Miler.

Borusija iz Dortmunda je savladala imenjaka 2:1 u Menhengladbahu u veoma sadržajnom meču.

Već u desetom minutu Mukoko je zamenio povređenog Halera, ipak Borusija Dortmund u 22. minutu dolazi do prednosti preko Sabicera.

Isti igrač je šest minuta kasnije bio strelac sa 11 metara, da bi Vober u 36. minutu postavio konačan rezultat.

Gosti iz Dortmunda su od 55. minuta imali i igrača manje na terenu nakon što je drugi žuti karton dobio Adejemi.

Nakon što je sa 4:0 razbio Darmštadt, Majnc je i ovog vikenda razbio Hofenhajm 4:1.

Golom Kaderabeka rival je vodio na poluvremenu, ali domaćin se probudio u drugom. Redom su pogađali Burkardt, Mvene, Gruda i Onisivo.

Na stadionu u Bohumu domaćin je rtemizirao 1:1 protiv Hajdenhajma. Šloterbek je postigao autogol za 0:1 u 81. minutu, pa se deset minuta kasnije popravio i pogodio mrežu rivala.

Volfsburg je deklasiran u Lajpcigu 3:0. Strelci za domaće bili su Olmo u prvom, pa Šeško i Openda u drugom poluvremenu.