15.07.2024.

05:59

Mesijeva agonija! Slomio se, jecao u suzama, nije mogao da stane (FOTO)

Zvezda Argentine morala je da izađe iz igre zbog povrede u 66. minutu. Otišao je na klupu i plakao kao malo dete. Kolumbijci nisu birali način kako da zaustave najboljeg, udarali su ga kako su stigli, pa su ga poslali na klupu u 66. minutu pri rezultatu 0:0.

Nije izdržao da ne zaplače. Kada je seo na klupu suze su same lile.  Mesijeve suze dale su dodatnu motivaciju igračima Argentine. Krenuli su u opštu ofanzivu, ali golova nije bilo, pa se otišlo u produžetke. "Gaučosi" su u nastavku došli do pobede i trofeja.

Argentina je golom Lautara Martinesa u 112. minutu pobedila Kolumbiju 1:0 u finalnoj utakmici Kupa Amerike i tako postala tek druga reprezentacija u istoriji koja je vezala tri trofeja na velikim takmičenjima i pridružila se Španiji iz perioda od 2008. do 2012.