24.07.2024.

21:54

PAOK jedva pobedio Borac! Banjalučani pokazali zube!

Borac je u Solun došao kao potpuni autsajder, ali je pružio izuzetno pristojnu partiju, koja rezultatski uopšte nije toliko loša pred revanš, koji je u Banja Luci 31. jula.

PAOK je do prednosti došao u 17. minutu kada je precizan bio Konstatinos Kulerakis, međutim izjednačio je Borac sa penala u 22. minutu kada je precizan bio Herera.

Kulerakis je ponovo doneo vođstvo PAOK-u u 39. minutu,  a poravnaanje rezultat je došlo zahvaljujući golu Envera Kulašina u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

U 51. minutu Vilijan Trost Ekong je pogodio za 3:2 i tako je postavio konačan rezultat.

Hrabro se pokazao Borac, imaće šta da očekuje navijači u prestonici Republike Srpske, svakako će biti jako zanimljivo.