17.08.2024.

16:01

Večeras nastupa u Beogradu, ali preča mu utakmica Premijer lige (VIDEO)

Širan je jedan od deoničara Ispviča koji se nakon dve decenije vratio u Premijer ligu. Odmah na startu imali su jako težak zadatak, na "Portman roudu" dočekali su Liverpul i izgubili rezulatom 2:0.

Popularni muzičar je pre ovog meča u fan zoni stadiona delio ljudima pite, a zatim se zauputio u ložu kako bi ispratio duel.

On je napustio stadion na poluvremenu, kako bi otputovao za Beograd gde večeras na Ušću ima koncert  od 19.00.  Ovo će biti njegov prvi nastup u  Srbiji.

Zanimljivo je da nije video oba gola na ovom susretu. Pogotke za redse su postigli Diogo Žota u 60. minutu, a zatim i Mohamed Salah pet minuta kasnije.

Nije dobro sezona počela za Širanov omiljeni klub, ipak mora se priznati da su imali jako teškog protivnika.

Nadamo se da ovo neće remetiti jednog od najpopularnijih pevača današnjice i da će koncert u srpskoj prestonici proći na najbolji mogući način.