17.08.2024.

20:12

Malo je i Ronaldo protiv tandema "orlova"! Al Hilal stigao do prvog trofeja (VIDEO)

Ako se po jutru dan poznaje, i ova sezona će proteći u znaku kluba za koji nastupaju dvojica "orlova".

Delovalo je da će ovoga puta biti drugačije i da će Al Nasr sa Kristijanom Ronaldom ponovo da se vrati na vrh tamošnjeg fudbala, ali Mitar sa dva i SMS sa jednim pogotkom su imali drugačije namere.

Mitar i Sergej u dresu Srbije

Povela je ekipa Luisa Kastra golom portugalske zvezde u 44. minutu, pa se na poluvreme otišlo pri rezultatu 1:0 u korist "žutih".

Pauza je mnogo više prijala fudbalerima Horhea Žezusa, pa je izjendačenje stiglo već u 55. minutu majstorijom Sergeja Milinkovića Savića.

Vezista je iza sebe ostavio nešto lošija izdanja na kontinentalnoj smotri u Nemačkoj, ali to očigledno nije uticalo na njegovu klupsku formu.

Vođen primerom kolege iz reprezentacije, usledio je "blickrig" Aleksandra Mitrovića i dva gola u razmaku od šest minuta (63, 69.), kako bi podsetio navijače ko vedri i oblači na terenima Zaliva.

Konačni rezultat postavio je Malkom, a Kristijano Ronaldo je, kao i prošle sezone, ostao bez trofeja zbog srpskog dvojca.