24.08.2024.

20:56

Bode bi da zaplaši Zvezdu! Rival prvaka Srbije pred revanš odluke zgazio protivnika u prvenstvu sa 6:0!

Na domaćem terenu, na stadionu "Aspmira", gde je Crvena zvezda pre samo četiri dana izgubila sa 1:2, ekipa Kjetila Knutsena demonstrirala je silu i dokazala zašto su lideri na tabeli.

Utakmicu je otvorio Gundersen golom u 19. minutu, a već u 37. minutu Helmersen je povećao prednost na 2:0.

Drugo poluvreme donelo je pravu goleadu - Saltnes je u 72. minutu postigao treći gol, da bi Hauge već u 74. doneo četvrti pogodak. Hog je zatvorio utakmicu sa dva brza gola u 79. i 84. minutu, postavivši konačan rezultat od 6:0.

Ovom ubedljivom pobedom, Bode Glimt je poslao jasnu poruku Crvenoj zvezdi pred revanš na stadionu "Rajko Mitić", koji je zakazan za sredu u 21.00 časova.

Norvežani dolaze u Beograd sa ogromnim samopouzdanjem, ali će crveno-beli morati da daju sve od sebe kako bi preokrenuli rezultat i obezbedili mesto u grupnoj fazi Lige šampiona.