31.08.2024.

19:04

Barselona sedam puta bušila mrežu! Zvezdin protivnik nemilosrdan!

"Katalonski gigant" je pokazao silu pred domaćim navijačima i dominatnom pobedom pokazao da ima velike ambicije u tekućoj sezoni.

Već posle prvog poluvremena imali su prednost od 3:0. Goleadu je započeo Rafinja u 20. minutu, a rezultat je duplirao Levandovski četiri minuta kasnije. Za 3:0 bio je precizan  Rafinja u drugom minutu sudijske nadoknade.

Rafinja je danas bio posebno raspoložen te je tako još dva puta zatresao mrežu protivnika. Prvo u 64, a zatim i u 72. minutu.

U 83. minutu se u listu strelaca upisao i novajlija Dani Olmo, a konačan rezultat je postavio Feran Tores u 85. minutu.

Podsetimo, Barselona 6. novembra gostuje Crvenoj Zvezdi na "Marakani" u sklopu Lige šampiona. Ovo danas je svakako bila ozbiljna poruka svim budućim protivnicima, a među njima su i beogradski crveno-beli.