01.09.2024.

16:52

Remi na "Stamford Bridžu"! Čelsiju bod u londonskom derbiju, "svrake" jače od Totenhema!

Čelsi je dočekao Kristal Palas u londonskom derbiju.

"Plavci" su dobro otvorili meč, poveli 1:0 u 25. minutu golom Džeksona na asistenciju Palmera i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Palas stiže do gola u 54. minutu preko Ezea koji je bio strelac za 1:1.

Do kraja utakmice na "Stamford Bridžu" nije bilo promene rezultata.

Njukasl je ugostio Totenhem i posle vrlo dobre fudbalske predstave konačan rezultat je bio 2:1 za "svrake".

Prvo poluvreme pripalo je Njukaslu koji je poveo 1:0 golom Barnsa u 37. minutu na dodavanje Kelija i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu bolja igra Totenhema koji do gola dolazi u 56. minutu, autogolom Barna za 1:1.

Ipak, domaći do pobedničkog gola stižu u 78. minutu, strelac je bio Isak na asistenciju Marfija.