01.09.2024.

19:26

Opomena za Zvezdu iz Holandije! PSV postigao 18 golova na četiri utakmice!

Ugostiće Crvena zvezda na svojoj "Marakani" holandski PSV u Ligi šampiona, a da četu Vladana Milojevića očekuje pakleno težak zadatak potvrđeno je danas. "Filipsovci" su u Ajndhovenu deklasirali Go Ahed Igsle, nastavili svoj pobednički niz i potvrdili epitet najbolje ekipe u Erediviziji - 3:0.

Istina, odnos na terenu nije bio merodavan budući da je PSV daleko ispred svog današnjeg rivala u svakom segmentu igre, ali... Činjenica da je četa Petera Boša u dosadašnjem delu šampionata, odnosno - na četiri utakmice, postigla 18 golova dovoljno govori o moći "filipsovaca".

Gus Til je u 11. minutu načeo mrežu Go Ahed Iglsa, već do poluvremena prednost je duplirao Irving Lozano, a konačan rezultat postavio je Džo Verman u 62. Svi igrači PSV-a raspucani su na startu sezone izuzev prvog napadača - Luka de Jonga. Holandski reprezentativac može da bude jedini razlog za brigu Petera Boša.