09.09.2024.

21:46

Katastrofa Crnogoraca! Primili dva gola za dva i po minuta (VIDEO)

"Sokolovi" su dočekali Ostrvljane u Podgorici, ali su već posle 180 sekundi viđene katastrofalne scene. Izabranici Roberta Prosinečkog u prvom kolu Lige nacija izgubili su u gostima od Islanda sa 2:0, pa se očekivalo da će protiv Velšana pred svojim navijačima popraviti utisak, ali su doživeli veliki šok već na startu.

Gosti su mrežu načeli već u 38 sekundi igre, kada je Kifer Mur iskoristio karambol u šesnaestercu Crnogoraca i matirao golmana Mijatovića.

"Sokolovi" se nisu oporavili od prvog udarca, a usledio je novi već u sledećem napadu Velšana. Ovog puta vezista Fulama Hari Vilson je sa nekih 25 metara poslao projektil u gornji desni ugao za 2:0 i to posle samo dva minuta i 28 sekundi utakmice.

Crnogorci su u nastavku uspeli da se konsoliduju, zaigrali su mnogo bolje, pa čak uspeli i da smanje prednost rivala golom Dritana Čamaja u 73. minutu. Ipak, puleni Roberta Prosinečkog na kraju nisu uspeli da dođu makar do boda.