14.09.2024.

16:46

Bleki režiser senzacije! Muk u Liverpulu, Notingem ućutkao "Enfild"! Lukiću bod protiv "čekićara"!

Kapiten reprezentacije Srbije Nikola Milenković je bio komandant odbrane svog tima i važan šraf u velikoj pobedi.

Upravo njegovim startom u 72. minutu je sevnula kontra "šumara" koja je završena efektnim udarcem Hadson-Odoija, koji je time rešio meč.

Liverpul je posle tri uzastopne pobede doživeo šok poraz kod kuće.

Fulam Saše Lukića remizirao je protiv gradskog rivala Vest Hema 1:1, a pobeda im je izmakla u 90+5. minutu. Erling Haland je sa dva gola predvodio Mančester Siti do pobede protiv Brentforda 2:1.

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su kao gosti Sautempton rezultatom 3:0 u prvom meču 4. kola Premijer lige.

Domaćin je imao veliku šansu da povede u 33. minutu, ali je golman Mančester Junajteda Andre Onana odbranio penal Kameronu Arčeru.

Kazna za taj promašaj "svece" je stigla samo dva minuta kasnije, Matijs de Liht je bio strelac posle centaršuta Bruna Fernandeša. Gosti su prednost duplirali u 41. minutu, Amat Dijalo je dodao do Markusa Rašforda, a napadač "đavola" je preciznim udarcem iskosa sa 18 metara savladao Arona Ramzdejla.

Sautempton je meč završio sa 10 igrača, u 79. minutu defanzivac Džek Stivens je dobio direktan crveni karton posle pogibeljnog starta na rezervisti Junajteda Alehandru Garnaču. Upravo je Garnačo u 90+6. minutu postavio konačan rezultat posle asistencije Dioga Daloa.

Junajtedu je ovo druga pobeda u sezoni i sad ima šest bodova, dok je Sauthempon nanizao i četvrti poraz na startu sezone.

Mančester Siti je na "Etihadu" pobedio nezgodni Brentford s 2:1. Oba gola, očekivano, postigao je Erling Haland.