15.09.2024.

07:12

Genije! Mesi se vratio posle dva meseca i izrešetao Filadelfiju (VIDEO)

Zaigra je posle 60 dana pauze, ali to se na Mesiju nije videlo. Argentinac je bio dvostruki strelac u preokretu ekipe sa Floride protiv Filadelfije - 3:1.

Filadelfija je već posle dva minuta igre povela golom Urea.  Ali, onda je genije stupio na scenu. Mesi je prvo u 26. minutu izjednačio na 1:1 na dodavanje Luisa Suareza, a samo četiri minuta kasnije doneo je prednost ekipi iz Majamija na asistenciju Đordija Albe. Nije to bilo sve što je uradio.  Do odlaska na odmor namestio je gol Suarezu, koji je nažalost poništen zbog ofsajda.

U nastavku meča je Filadelfija pokušala da se vrati u meč, imala je nekoliko solidnih prilika, koje nije iskoristila, a onda je usledila kazna.  Luis Suarez je u 98. minutu overio pobedu tima sa Floride i to na asistenciju Mesija za konačnih 3:1.

Što se tiče ostalih mečeva, Njujork siti je bio gost Di Si junajteda i meč je završen bez pobednika (1:1), ali srpski fudbaleri Jovan Mijatović i Strahinja Tanasijević su celu utakmicu odgledali sa klupe.