18.09.2024.

21:20

Radnički deklasirao IMT: Otpisani đak Partizana heroj Kragujevčana! (VIDEO)

Nakon dva uzastopna poraza, ekipa iz Kragujevca se vratila na pobednički put, uz sjajnu partiju mladog ofanzivca Bogdana Mirčetića, koji je ovog leta stigao iz Partizana.

Kragujevčani su meč otvorili vrlo agresivno i već u 13. minutu poveli zahvaljujući pogotku Mirčetića, koji je iskoristio odličnu asistenciju Kilijana Bevisa i precizno pogodio mrežu rivala.

Samo pet minuta kasnije, Bogdan je ponovo bio u centru pažnje - na sjajnu loptu Slobodana Simovića, 19-godišnji napadač se još jednom našao u pravo vreme na pravom mestu i duplirao prednost.

U drugom poluvremenu, Kragujevčani su nastavili u istom ritmu, pa je u 53. minutu Evandro, siguran sa bele tačke, povećao prednost na 3:0. Konačan rezultat postavljen je u 81. minutu kada je Slaviša Radović pogodio mrežu domaćina posle asistencije Miloša Ristića.