21.09.2024.

17:54

Bajern nastavio da ponižava protivnike! Posle Dinama i Verder iskusio snagu bavarskog tima!

Bavarski gigant je pre nekoliko dana u Ligi šampiona ponizio zagrebački Dinamo sa 9:2, a sada je usledio novi dominantan trijumf minehnskog tima.

Nastavili su izabranici Vensana Kompanija u istom stilu, a gledaoci u Breemenu neće po dobrom pamtiti ovaj meč.

Goleadu je započeo Olise koji je bio precizan u 23. minutu,  a devet minuta kasnije mrežu je zatresao i Musijala.

Ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme, međutim nisu igrači Bajern mogli time da se zadovolje.

U 57. minutu precizan je bio Hari Kejn, da bi potom tri minuta Olise se ponovo upisao u listu strelaca, a konačan rezultat je postavio Gnabri u 65. minutu.

Srpski fudbaler Miloš Veljković koji nastupa za Verder nije bio od pomoći svojim saigračima zbog povrede.

Ekipa Frajburga je, poput Bajerna, nastavila da gazi i pobedili su Hajdenhajm sa 3:0, a sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu. Dva gola je postigao Grifo (59 i 65), a jedan je dao Doan (54).

Union Berlin je osta neporažen u tekućoj sezoni, pošto su savladali sa 2:1 na svom terenu. Golove su postigli već na startu meča kada su precizni bili Rote (4) i Jeong (6), a Hofenhajm je ublažio prednost u drugom poluvremenu zahvaljujući Biteru (67).

Bohum i Kil su odigrali nerešeno rezultatom 2:2. Za domaće su bili precizni Bero (22) i Dašner (35), a za goste su golove postigli Pišler (15) i Mašino (89).