22.09.2024.

20:50

Barselona iskalila bes na Viljarealu!

Katalonski gigant je kiksnu na startu Lige šampiona i izgubio od Monaka rezultatom 2:1, međutim sada su bes iskalili na "žutoj podmornici".

Sjajno je bio raspoložen večeras Robert Levandovski koji je pogodio prvo 20. minutu, a zatim i 15 minuta kasnije.

Prednost gostiju je smanjio Perez u 38. minutu i s tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Igrač Viljareala Nikolas Pepe je bio precizan za izjednačenje u 50. minut, ali gol je poništen zbog ofsajda.

Usledio je festival golova u režiji Barselone. Prvo je precizan bio Tore u 58. minutu, nakon toga je Robert Levandoski promašio penal u 66. minutu,  a onda je dva gola postigao Rafinja. Brazilac se upisao u strelce u 75. minutu, a onda i osam minuta kasnije.

Barselona je na prvom mestu u Laligi sa 18 bodova, dok Viljareal zauzima petu poziciju sa sedam bodova manje.

Izabranici Hansija Flika će uskoro igrati i protiv Crvene zvezde. Oni će u sklopu Lige šampiona gostovati na "Marakani" 6. novembra.