28.09.2024.

17:50

Inter pred duel sa Zvezdom pokazao napadačku moć, ali i "rupe" u odbrani!

Trener "nero-azura" Simone Inzagi ima razloga za zadovoljstvo, s obzirom da njegova ekipa ne zna za pobedu još od 30. avgusta, ali opet ne može ni potpuno ravnodušno da dočeka gostovanje crveno-belih na "Đuzepe Meaci" 1. oktobra.

Pogotovo kada se u obzir uzme činjenica da je nekadašnji golgeter na "Fruliju" izveo najjači mogući sastav, verovatno identičan onom koji će na duel sa četom Vladana Milojevića.

Simone Inzagi

Goleadu je otvorio Fratezi već u prvom minutu, da bi rezultat poravnao Kabasele u 35. minutu susreta.

Mnogo šansi i nadmoć Intera u nastavku je krunisao maestralni Lautaro Martinez sa dva brza gola i tako potvrdio da se nalazi u izvrsnoj formi, uprkos pojedinim spekulacijama da su mu dani u Milanu odbrojani.

Lautaro Martinez

Slamka nade za Udine stigla je u pogotku Lorenca Luke u 83. minutu, ali snage i vremena je ponestalo domaćinu.

Inter ovom pobedom nastavlja da odoleva Udinezeu i Napoliju sa bodom više (11:10), ali i dalje ima meč više od prvoplasiranog Torina.