29.09.2024.

08:21

Potez Vlahovića o kom pričaju Italijani! Oduševio klinca posle meča (VIDEO)

Srpski fudbaler prekinuo je golgeterski post i posle mesec dana pauze uspeo je da zatrese mrežu, i to dva puta. Najpre je u 48. minutu realizovao penal, pa 55. minutu još jednom se upisao u listu strelaca, a Juve je na kraju slavio sa 3:0.

Vlahović je izabran za igrača meča posle utakmice, kada je jednom malom navijaču priredio nezaboravan momenat koji nikada neće zaboraviti.  Kada je meč završen klinac je sišao do terena i od Vlahovića dobio uspomenu - dres!

Nezaboravan momenat! Dečak dobio dres od Dušana Vlahovića

Sjajan potez srpskog asa koji je oduševio sve navijače Juventusa.

Dušan nije sjajno otvorio novu sezonu, ali se vraća u pravu formu. Do sada je postigao četiri gola u prvenstvu i sa još trojicom fudbalera deli prvo mesto na listi strelaca. Sa druge strane, Juventus je trenutno usamljen na vrhu tabele jer nakon šest kola ima tri pobede i tri remija, odnosno 12 osvojenih bodova. Srpski napadač je tokom utakmice na "Luiđi Ferarisu" rukom pravio pokret kao da imitira priču ili, u svom slučaju, kritike. O tome je pričao posle pobede.

- Naučio sam da ljudi vole da pričaju. Kada date gol, najbolji ste, a kada ne postignete pogodak, tada ste najgori. Ljudi od mene očekuju da pogađam i to je u redu. Miran sam povodom toga - rekao je reprezentativac Srbije.